Відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань міського бюджету та комунальної власності

30 Травня 2019, 14:19

30 травня 2019 року питання порядку денного 32-ї сесії міської ради сьомого скликання розглянули на засіданні постійної комісії міської ради з питань міського бюджету та комунальної власності, яке відбулося під головуванням депутата міської ради Юрія Новиченка.

Під час засідання було опрацьовано 23 питання.

Члени постійної комісії детально опрацювали профільні питання сфери міського бюджету, зокрема, проект рішення «Про внесення змін до міського бюджету міста Новограда-Волинського на 2019 рік» та внесли пропозиції, а саме: передбачити кошти для КП «Шляхрембуд» за рахунок відшкодування різниці в тарифах на житлово-комунальні послуги на підставі розрахунків підприємства; перерозподілити кошти на виготовлення проектно-кошторисної документації з ремонтно-реставраційних робіт пам’ятки архітектури місцевого значення – міського Молодіжного центру; перерозподілити кошти з капітального ремонту доріг і тротуарів на виготовлення проектно-кошторисної документації, проведення експертизи та виконання робіт по об’єкту «Капітальний ремонт зливової каналізації на вул. Родини Косачів».

Крім того, при розгляді питання «Про встановлення ставки туристичного збору (регуляторний акт)» було вирішено погодити його з урахуванням пропозиції щодо встановлення на території Новоград – Волинської міської об’єднаної територіальної громади ставки збору у розмірі 0,5 % – для внутрішнього туризму та 1 % – для в’їзного туризму від розміру мінімальної заробітної плати.

Проекти рішень, які отримали підтримку членів комісії, рекомендовані ними до погодження на засіданні сесії міської ради за скороченою процедурою. Решту проектів рішень запропонували внести на обговорення у сесійну залу під час пленарного засідання 32-ї сесії міської ради сьомого скликання, яка відбудеться 6 червня.

 

Чат-бот Гаряча лінія