Відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства та екології

18 Липня 2019, 18:03

18 липня 2019 року під головуванням депутата міської ради Віталія Табалюка відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства та екології.
Члени комісії детально розглянули 37 питань, які виносяться на пленарне засідання чергової сесії міської ради.
Значну увагу було зосереджено на питаннях, що стосуються сфери міського бюджету, а саме внесення змін до міського бюджету міста на 2019 рік. Зокрема, було озвучено та погоджено пропозиції: спрямувати кошти передбачені на потреби виборчих округів на капітальний ремонт тротуару по вул. Героїв Майдану від №66 до №74; спрямувати кошти у сумі 481400 грн. на капітальний ремонт вуличного освітлення в с. Маковиці; за рахунок залишку коштів, які передбачені на капітальний ремонт доріг, тротуарів спрямувати кошти на капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Гранітній та вул. Сагайдачного № 24,27; за рахунок залишку коштів, які передбачені на капітальний ремонт доріг, тротуарів спрямувати кошти на капітальний ремонт двору по вул. Леваневського,3; перерозподілити кошти на закупівлю матеріалів для капітального ремонту освітлення та капітальний ремонт дворів, доріг. 
Також члени комісії погодили пропозицію доповнити Програму фінансової підтримки об’єднань співвласників багатоквартирного будинку на 2019-20201 роки, затверджену рішенням міської ради від 20.12.2018 р. №612, пунктом щодо дольової участі у придбанні ємкостей для роздільного збору сировини з твердих побутових відходів та облаштування майданчиків для цих ємкостей (50% – міський бюджет, 50% – ОСББ).
Питання «Про затвердження ліквідаційного балансу комунального підприємства Новоград-Волинської міської ради «Реєстраційний центр» комісія вирішила зняти з розгляду.
Крім того, було розглянуто ряд профільних питань, що стосуються галузі житлово-комунального господарства: внесення змін до Програми енергозбереження та енергоефективності, а також до Програми фінансової підтримки ОСББ, внесення змін до Статутів КП «Шляхрембуд» та КП «Новоград-Волинськжитлосервіс», списання та оренди майна комунальної власності, тощо.

 

Чат-бот Гаряча лінія