Відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства та екології

28 Серпня 2019, 15:30

28 серпня 2019 року під головуванням депутата міської ради Віталія Табалюка відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства та екології.

Члени комісії детально розглянули 13 питань, які виносяться на пленарне засідання чергової сесії міської ради.

Значну увагу було зосереджено на питаннях, що стосуються сфери міського бюджету, а саме внесення змін до міського бюджету міста на 2019 рік.

Також було внесено ряд доповнень, зокрема щодо внесення змін до Програми розвитку комунального підприємства Новоград-Волинської міської ради «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» на 2018 – 2025 роки та підготовки штатного розпису по  комунальному некомерційному підприємству «Новоград-Волинське міськрай ТМО» на 2020 рік, тощо.

По усіх проектах рішень, що винесені на тридцять четверте засідання сесії міської ради сьомого скликання, Віталій Табалюк як голова постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства та екології , а також члени комісії заслухали доповіді. В ході опрацювання питань порядку денного, депутатам міської ради у відповідь на уточнення, що виникали у членів комісії, доповідачами була надана інформація.

Частину питань, що не потребують додаткового обговорення, члени постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства та екології погодили винести на голосування під час засідання 34-ї сесії міської ради за скороченою процедурою.

 

Чат-бот Гаряча лінія