Відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства та екології

30 Травня 2019, 14:25

29 травня 2019 року під головуванням депутата міської ради Віталія Табалюка відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства та екології.

Члени комісії детально розглянули 23 питання, які виносяться на пленарне засідання чергової сесії міської ради.

Значна увага була зосереджена на питаннях, що стосуються сфери міського бюджету, а саме внесення змін до міського бюджету міста на 2019 рік. Зокрема, внесено пропозиції щодо перерозподілу коштів на виготовлення проектно-кошторисної документації з ремонтно-реставраційних робіт пам’ятки архітектури місцевого значення – міського Молодіжного центру, та перерозподілу коштів з капітального ремонту доріг, тротуарів на виготовлення проектно-кошторисної документації, проведення експертизи та виконання робіт по об’єкту «Капітальний ремонт зливової каналізації на вул. Родини Косачів».

Також було розглянуто ряд профільних питань щодо житлово-комунального господарства та охорони навколишнього середовища.

На засіданні постійної комісії було озвучено та погоджено звернення про облаштування стоянки автомобілів на вулиці Наталії Оржевської,10, у зв’язку із збільшенням автотранспорту біля корпусів КНП «Новоград-Волинське міськрайТМО»

Крім того, розглядалися питання, щодо відшкодування витрат КП «Шляхрембуд» та розподілу зони відповідальності міського парку культури і відпочинку.

Частину питань, що не потребують додаткового обговорення, члени постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства та екології погодили винести на голосування під час засідання 32-ї сесії міської ради за скороченою процедурою.

 

Чат-бот Гаряча лінія