Відбулося засідання ради директорів промислових підприємств Новограда-Волинського.

18 Березня 2016, 8:33

17 березня 2016 року на ТОВ „Церсаніт-Інвест“ відбулось чергове виїзне засідання Ради директорів промислових підприємств міста під головуванням міського голови В.Л.Весельського.

Перед початком засідання для керівництва міської ради та  керівників промислових підприємств та керівників вищих навчальних закладів міста була проведена ознайомча екскурсія по підприємству, яку провів голова правління Збіслав Кровяк. Пан Збіслав зупинився на досягненнях та етапах розвитку, розповів про специфіку роботи підприємства. Присутні мали змогу ознайомитись з виробництвом та зразками продукції підприємства.

Після цікавої екскурсії відбулося саме засідання ради директорів промислових підприємств. Зі вступним словом виступив міський голова В.Л.Весельський, який поінформував присутніх про суспільно-політичний та соціально-економічний стан у місті. Перший заступник міського голови С.Ю. Колотов проаналізував соціально-економічний розвиток міста Новограда-Волинського за січень-лютий 2016 року. За 2 місяці 2016 року промисловими підприємствами міста реалізовано продукції на суму біля 150 млн. грн. Зокрема найбільш приріст реалізації продукції переробної промисловості забезпечили деревообробна галузь, хімічна та харчова промисловість. Обсяг реалізованої промислової продукції деревообробки склав більше 10,0 млн. грн., машинобудування збільшило реалізацію на 9,3% та за 2 місяці поточного року реалізація склала біля 40,0 млн. грн.

Найбільший приріст реалізації промислової продукції забезпечили ПП «Меблева фабрика «Мірт», ТОВ «Новофарм-Біосинтез», ТОВ «Нові ласощі – Житомир», ТОВ «Новотекс». Виробництво харчових продуктів у 2016 році збільшилось більше ніж на 85%. Всього продукція переробної промисловості міста Новограда-Волинського у загальнообласному обсягу реалізації становить 3,7%.

Середньомісячна заробітна плата одного штатного працівника по місту Новограду-Волинському станом на початок 2016 року становила 3001 грн. Порівняно з відповідним періодом минулого року її розмір зріс на 17,0%.

Відповідно на промислових підприємствах найбільший розмір середньомісячної заробітної плати штатним працівникам виплачується ТОВ «Новофарм-Біосинтез», ТОВ «ВО «Техна», ПАТ «Новоград-Волинський хлібозавод», ТОВ «Укрмедпак» та ПрАТ «ВКФ «Леся».

За рахунок коштів іноземних інвесторів капітальних інвестицій освоєно на суму біля 3,3 млн. дол. США. Станом на 01 січня 2016 року загальний обсяг прямих іноземних інвестицій, накопичених в економіці міста, становив 6,8 млн. дол. США. Підприємці міста співпрацювали з інвесторами з 8 країн світу. Найбільші вкладення здійснили нерезиденти з Румунії.

Начальник відділу економічного аналізу та планування Карпінська С.С. доповіла про розгляд та виконання протоколів попередніх засідань. Відповідно на останньому засіданні керівниками ТОВ «Новофарм-Біосинтез» та ТОВ «Церсаніт-Інвест» піднімалося питання про співпрацю кадрових служб підприємств з навчальними закладами міста, зокрема з професійним ліцеєм та промислово-економічним технікумом. Пан Збіслав Кровяк наголосив на тому, щоб навчальні заклади не випускали майбутніх безробітних. Він звернув увагу присутніх на міжнародні стандарти у галузі освіти, і дав рекомендацію вищим навчальним закладам І-ІІ рівня акредитації ґрунтовніше підходити до навчального процесу. Щоб майбутні електрики, сантехніки, монтери мали відповідну кваліфікації і були готові до роботи в нинішніх умовах. Запропонував свою допомогу в організації матеріально-виробничої бази для проходження прикладного навчання студентами.

Керівником «Новофарм-Біосинтез» Перервою В.І. на попередньому засіданні було підняте питання про співпрацю з міським центром зайнятості та відповідними навчальними закладами. З цією метою на засідання 17.03.16 і було запрошено керівників міських начальних закладів.

Наприкінці засіданні міський голова підвів підсумки роботи дав відповідні доручення, які будуть розглянуті на наступному засіданні ради директорів промислових підприємств міста.

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія