Відбулося засідання ради старійшин при міському голові

1 Листопада 2017, 23:50

1 листопада 2017 року відбулося засідання ради старійшин при міському голові у якому прийняли участь секретар міської ради Олена Анатоліївна Пономаренко та заступник міського голови Оксана Василівна Гвозденко. На початку засідання голова ради старійшин Григорій Миколайович Грінченко запросив до слова директора краєзнавчого музею Олену Миколаївну Жовтюк з інформацією про роботу, яка ведеться у плані популяризації туризму у місті. Адже наше місто з його мальовничими краєвидами, унікальними пам’ятками історії, культури та архітектури та за своїм туристично-рекреаційним потенціалом має всі можливості стати туристичним містечком. Також Олена Миколаївна зупинилась на діяльності краєзнавчого музею та запропонувала присутнім поповнити експонатами експозиції музею. Секретар міської ради Олена Анатоліївна Пономаренко поінформувала поважних старійшин про стратегічну роботу, яка проводиться міською владою. Наголосила, що на пленарному засіданні 18-ї сесії міської ради, яка відбудеться 9 листопада 2017 року буде прийматися рішення міської ради «Про добровільне об’єднання територіальних громад міста Новограда-Волинського та сіл Майстрів, Маковиці, Майстрова Воля Майстрівської сільської ради». Детально зупинилася на питанні будівництва Прозорого соціального офісу, де на першому поверсі розміститься Пенсійний фонд, а на другому – департамент праці і соціального захисту населення. Таким чином мешканці міста будуть отримувати соціальні послуги в одному місці: зручно, якісно та доступно. Потому Олена Анатоліївна зазначила, що 3 листопада 2017 року о 13:00 годині відбудеться обговорення питання прийому та захоронення твердих побутових відходів ТОВ «АВЕ Львів» на полігоні ТПВ міста Новограда-Волинського в урочищі Ржатківка Чижівської ОТГ. А також секретар міської ради запросила членів ради старійшин на звіт міського голови про свою роботу за 2017 рік, який відбудеться 16 листопада у міському Палаці культури імені Лесі Українки.

У ході проведення наради голова ради Г.М.Грінченко зачитав звернення від ради старійшин при міському голові до Президента України, Голови Верховної Ради України та Прем’єр-міністра України. У якому зазначено: «До Вас звертається рада старійшин при міському голові м. Новограда-Волинського, Житомирської області – малої батьківщини всесвітньовідомої поетеси Лесі Українки. Благословенна наша земля, прекрасна колиска поетичного генію подарувала світові геніального художника слова, незламного співця, велику Лесю, велику Українку. Для нас, земляків, життя славетної поетеси є втіленням дійової любові до України та її народу. Вінцем вшанування її пам’яті стало міжнародне свято літератури і мистецтва «Лесині джерела». За оцінкою поета Івана Драча «…свято вийшло з глибини поваги і любові, якими оточене ім’я Лесі Українки у її рідному краї. Звідси вона черпала життєдайну силу і снагу для своєї творчості». Свято взяло старт із Дня міста і традиційно крокує рідним краєм поетеси, який цього річ відзначив 760-ліття від першої літописної згадки (археологічні дослідження, які ведуться на його території свідчать, що вік міста значно старший, ніж літописний) і 30-ліття свята «Лесині джерела». Ми сповнені гордості, що наша поліська земля – перлина Полісся – вибудовує сумлінною працею дух мужності у сучасних умовах розбудови України, який іде від феномену людської стійкості у найтяжчих випробуваннях, всеосяжного генія нашої землячки – нашого золотого скарбу, нашого неоціненного багатства. Лесине місто, духовний форпост на березі Случі, оберіг духовності, новоград-волинська Говерла – так ім’ям Лесі Українки визначено місто Новоград-Волинський на карті світу. З вдячністю новоград-волинці та гості міста сприйняли Ваші щирі вітання і побажання з нагоди єднання духовності нашого народу, нашої духовної основи у збереженні культурних традицій і спадку держави. Ваше глибоке розуміння значимості, шанування, цінування свята, що озивається у неповторній творчості земляків і численних делегацій його гостей, спонукало раду старійшин звернутися з проханням передбачити в державному бюджеті на наступні роки капітальні вкладення, які вкрай необхідні для розвитку, удосконалення міського господарства, об’єктів інфраструктури, туризму, щоб наш край став ще надзвичайно привабливішим і сприятливішим для культурної співпраці, професійної майстерності та обміну досвіду Лесиним благословенням. Зусиллями міської влади, депутатського корпусу, невтомною працею мешканців робиться все для того, щоб примножувати його зростання в економічному і культурному розвитку, в збереженні культурних традицій. Нині у виконанні розроблених проектів першочерговим об’єктом є продовження фінансування будівництва хірургічного корпусу міськрай ТМО. Маємо надію, що наше звернення не залишиться без позитивного розгляду і надійної підтримки.»

Також Григорій Миколайович доніс до членів ради наступну інформацію щодо проведеної роботи із запровадження ефірного радіомовлення у результаті якої ПАТ „НТСУ“ м. Київ, (позивні „Радіо „Культура“) здійснюватиме 24 години на добу радіотрансляцію з використанням частоти 103,2 МГц у місті Новограді-Волинському та Новоград-Волинському районі.

 

Відділ інформації та зв’язків 
з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія