Відбулося засідання робочої групи з питань проведення ремонтно-реставраційних робіт будівлі міського Молодіжного центру

29 Березня 2021, 12:37

Під головуванням міського голови Миколи Боровця відбулося засідання робочої групи з питань проведення ремонтно-реставраційних робіт будівлі міського Молодіжного центру на вул. Шевченка, 5/1.

Реставраційні роботи покриття будівлі розділені на дві черги. Наразі виконуються роботи другої черги.

З метою з’ясування ситуації по виконанню робіт відбулася нарада за участю підрядника, проектантів та депутатів міської ради, на якій обговорили питання щодо обсягу виконаних робіт, графіку робіт та фінансування, а також питання проведення будівельно-фінансового аудиту (у зв’язку з депутатським запитом депутата міської ради Петра Литвина).

Міський Молодіжний центр – важлива ланка молодіжного руху, тому міська влада зацікавлена в тому, щоб роботи були виконанні якісно та згідно графіку. В цьому році депутатами міської ради на п’ятій сесії з міського бюджету на ремонтно-реставраційні роботи було виділено понад 6 млн грн.

На завершення міський голова Микола Боровець висловив слова подяки підряднику, проектантам та технічному нагляду за виконані обсяги робіт, за те, що вболівають за цю справу.

Нагадаємо, що 19 травня 2018 року в місті сталася надзвичайна подія – відбулася пожежа, внаслідок якої значно пошкоджено будівлю міського Молодіжного центру. У зв’язку з цією ситуацією з січня 2020 року підрядна організація ТОВ «Ж.О.К» проводить ремонтно-реставраційні.

 

Відділ інформації та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія