Відбулося засідання робочої наради з питань обстеження соціально-побутових умов проживання жителів Майстрівського старостинського округу для призначення державних соціальних допомог

24 Травня 2019, 13:50

24 травня 2019 року під головуванням в.о. міського голови Оксани Гвозденко відбулась робоча нарада з питань обстеження соціально-побутових умов проживання жителів Майстрівського старостинського округу для призначення державних соціальних допомог.

Участь у засіданні взяли: директор департаменту праці та соціального захисту населення міської ради Хрущ Л.В., заступник директора – начальник управління державних соціальних допомог Пономаренко О.А., начальник відділу соціальних інспекторів управління державних соціальних допомог департаменту праці та соціального захисту населення міської ради Кокунов П.Л., в.о. начальника управління праці та соціального захисту населення РДА Морозова О.О. та староста Майстрівського сільського округу Борисюк О.М.

Під час наради було розглянуто питання щодо долучення Майстрівського старостинського округу в особі старости Борисюка О.М. або іншої уповноваженої особи виконавчого органу Майстрівської сільської ради до обстеження матеріально-побутових умов сімей, які знаходяться на території сіл Майстрів, Маковиці і Майстрової Волі для призначення державної  соціальної  допомоги та соціальних  виплат,  відповідно Постанови Кабінету Міністрів України від 16 січня 2019 року „Про внесення змін до Положення про головного державного соціального інспектора та державного соціального інспектора”. Акти обстеження складені відповідальною особою у випадках, передбачених законодавством в подальшому передаються до відповідних органів соціального захисту населення РДА для призначення або поновлення соціальних виплат.

В ході проведеної  наради керівництво департаменту праці та соціального захисту населення міської ради та управління праці та соціального захисту населення РДА запропонувало всебічну методичну та консультативну допомогу щодо складання актів обстеження для проживаючих громадян на території Майстрівського старостинського округу.

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія