Відбулося засідання розширеної колегії управління освіти і науки міської ради

26 Червня 2023, 9:06

Під час засідання колегією розглянуто питання створення в закладах освіти належних умов для безпечного та якісного харчування дітей. Обговорено проєкт рішення виконавчого комітету міської ради «Про встановлення вартості харчування учнів у закладах загальної середньої освіти Звягельської міської територіальної громадина 2023 рік», відповідно до якого з 01 вересня 2023 року в закладах загальної середньої освіти Звягельської міської територіальної громади відновлюється безкоштовне одноразове гаряче харчування учнів пільгових категорій та за кошти батьків для інших категорій дітей. Також опрацьовано зміни, що внесені До Порядку організації харчування в частині різних моделей організації харчування: «базова кухня», «опорна кухня» та «фабрика кухня». Новою формою організації харчування є «фабрика кухня», що передбачає використання потужностей окремого підприємства з приготування страв та/або надання послуг з харчування для закладів освіти. Рішенням колегії визначено вивчити питання можливостей організації такої моделі харчування.

Окрім того, колегією розглянуто стан виконання плану заходів, спрямованих на запобігання та протидію булінгу (цькуванню) у закладах загальної середньої освіти. Відповідно до статті 30.

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти Закону України «Про освіту» матеріали з протидії булінгу (цькування) розміщено на сайтах закладів.

Слід зазначити про те, що психологічною службою закладів загальної середньої систематично здійснюється робота з усіма учасниками освітнього процесу щодо питань протидії булінгу (цькуванню) та насильства над дітьми. Проводяться інформаційно-просвітницькі заходи: тренінги, круглі столи, уроки відвертого спілкування, години спілкування, ранкові зустрічі, перегляди мультфільмів і фільмів та інші. Питання розглядаються на батьківських зборах, нарадах, педагогічних радах. Налагоджено тісну співпрацю з представниками ювенальної превенції та прокуратури.

Присутніх ознайомлено з результатами анкетування батьків та учнів, а також опрацьовано пропозиції батьків щодо налагодження співпраці з закладом освіти. У підсумку роботи колегіївирішено узагальнити досвід роботи закладів загальної середньої освіти.

Проведена колегія розпочала підготовку до нового 2023-2024 навчального року.

Управління освіти і науки Звягельської міської ради

Чат-бот Гаряча лінія