Відбулося засідання Спортивної ради

1 Травня 2023, 8:30

28 квітня в приміщенні «Idea Hub. Територія успіху» Палацу культури ім.Лесі Українки відбулося засідання Спортивної ради Звягельської міської територіальної громади, на яке були запрошені заступник міського голови Наталія Борис та т.в.о. начальника управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Тетяна Кравчук.

Згідно з положенням «Про Спортивну раду Звягельської міської територіальної громади» голова ради обирається з числа членів ради шляхом рейтингового голосування на один рік. Тому на засіданні обраний у минулому році голова ради, Руслан Скидан, прозвітував про діяльність Спортивної ради, і звіт був прийнятий усіма присутніми членами ради.
Також було обрано новий керівний склад. Головою Спортивної ради обрано Дмитра Коростельова, віце-президента міської федерації пауерліфтингу, заступником голови – Вадима Рибачка, виконуючого обов’язки президента громадської організації «Спортивного клубу «СІЧ», секретарем – Вадима Омельчука, директора Дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки.
Одним з основних питань засідання ради було обговорення пропозицій щодо внесення змін у Положення про виплату стипендій Звягельської міської ради перспективним та обдарованим спортсменам громади. Напрацьовані рішення зазначені у протоколі засідання ради і будуть враховані управлінням у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту при формуванні проєкту рішення відповідного положення.
На засіданні також було розглянуто питання щодо розподілу коштів, виділених депутатами Звягельської міської територіальної громади на проведення навчально-тренувальних зборів і змагань з олімпійських, неолімпійських видів спорту та спорту осіб з інвалідністю.
Заступник міського голови Наталія Борис подякувала членам Спортивної ради за активну роботу у розвитку фізичної культури та спорту в громаді, відновлення тренувань вихованців та участь у спортивних змаганнях попри складні виклики воєнного стану у країні, Руслану Скидану за взаємодію із виконавчими органами міської ради, міською радою, безпосередню участь як голови Спортивної ради у вирішенні питань щодо створення умов для занять фізичною культурою і спортом у громаді.
Т.в.о. начальника управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Тетяна Кравчук запропонувала представникам спортивних федерацій, громадських організацій спортивного спрямування оновити договори про співпрацю, оскільки у статутах організацій відбулися зміни, зокрема такі, що пов’язані з мобілізацією членів президії, зі зміною назви міста. Також нагадала присутнім тренерам про порядок та терміни подання документів на відрядження спортсменів на змагання, календарних планів спортивних заходів на наступний рік.
Спортивною радою прийнято рішення у наступному місяці провести ще одне засідання з метою вирішення питань, які виникли під час зустрічі, але потребують доопрацювання та вивчення.

Чат-бот Гаряча лінія