Відбулося засідання з питань вивчення штатних розписів підпорядкованих бюджетних установ галузі освіти

12 Листопада 2021, 16:46

11 листопада на базі КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» відбулося засідання з питань вивчення штатних розписів підпорядкованих бюджетних установ галузі освіти, створеної розпорядженням міського голови від 12.10.2021 року.

Участь у засіданні взяли заступник міського голови Наталія Борис, начальник управління освіти і науки міської ради Тетяна Ващук, депутати міської ради Віктор Овдіюк, Сергій Колотов, Олег Годун, та працівники виконавчих органів міської ради.

Робоча група мала змогу ознайомитись із специфікою роботи та штатними розписами КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» та «Центр професійного розвитку педагогічних працівників», з якими присутніх у презентаційному форматі ознайомили директори вищезазначених установ Світлана Гонік та Світлана Бондарчук.

Начальник управління освіти і науки міської ради Тетяна Ващук проаналізувала функціональні обов’язки фахівців згідно з штатним розписом централізованої бухгалтерії та групи централізованого господарського обслуговування.

У форматі конструктивного діалогу обговорено питання функціонування та кадрового забезпечення галузі освіти відповідно до штатних нормативів та визначено, що затверджені штатні розписи підпорядкованих установ відповідають типовим штатним нормативам та забезпечують належне функціонування галузі.

 

Управління освіти і науки міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія