Відбулись козацькі забави «За землю, за волю, за козацьку долю»
![Відбулись козацькі забави «За землю, за волю, за козацьку долю»](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/j5wz7wrajqpje2lk25j8.jpg)
12 жовтня, напередодні Дня козацтва, до Дитячої бібліотеки ім. Олени Пчілки завітали учні 4-В класу Ліцею №11 на козацькі забави «За землю, за волю, за козацьку долю».
Поділившись на два курені, учасники не тільки показали свою козацьку удаль в різноманітних змаганнях, вікторинах та конкурсах, але й дізналися багато цікавого про життя козаків.
Козацькі розваги пройшли на славу, подарували всім учасникам програми гарний настрій, а хлопці, пройшовши усі випробування, довели, що вони – справжні нащадки козацької слави.
Дитяча бібліотека ім. Олени Пчілки