Відбулись онлайн-зустрічі керівництва громади із представниками Пясеченського повіту та міста Опочно (Республіка Польща)

24 Травня 2022, 16:39

У рамках тижня присвяченого Дню Європи відбулись онлайн-зустрічі керівництва громади із представниками Пясеченського повіту та міста Опочно (Республіка Польща).

Перша зустріч пройшла із старостою Пясеченського повіту Ксаверієм Гут. Угода про партнерську співпрацю між Староством Пясечно і Новоградом-Волинським підписано 28 червня 2012 року.

Друга – із заступником бурмістра міста Опочно Томашом Лучковскі. Протокол про наміри співробітництва між містами підписаний 10 серпня 2018 року.

На початку зустрічей керівництво Новоград-Волинської міської територіальної громади висловило слова щирої вдячності за колосальну підтримку, яку Польща та її народ надають Україні.

Очільник громади Микола Боровець підкреслив у своїх зверненнях: «Із перших днів повномасштабного вторгнення російських окупантів на територію України Польща була однією з перших країн, яка висловили нам свою підтримку. Наші міста-партнери Республіки Польща з самого початку війни надавали українцям гуманітарну допомогу – продукти харчування, ліки, товари особистої гігієни, одяг тощо. Щира допомога польського народу українцям відкриває нову сторінку у спільній історії наших країн. Дякую всім полякам за допомогу українцям, а також за готовність та прийняття тих, хто вимушено рятувався від війни!».

Представники Польщі висловили свою українському народові, а також різко засудили вторгнення росії в нашу країну.

Під час зустрічей керівництво Новоград-Волинської громади засвідчило зацікавленість у реалізації спільних інвестиційних проектів. Також обговорили можливість за сприяння м. Опочно та Пясеченського повіту пошуку міст-партнерів з країн Європи. Зі свого боку наші партнери запевнили, що докладуть максимум зусиль, щоб допомогти нашій громаді.

Україна-Польща – єдині!

Чат-бот Гаряча лінія