Відбулись змагання з міні-футболу на Кубок міського Центру фізичного здоров`я населення «Спорт для всіх»

30 Вересня 2021, 21:58

Для процвітання спортивної галузі громади, примноження потенціалу та досягнень спортсменів – необхідно розвивати спортивну інфраструктуру. Тому для активного дозвілля жителів громади мають бути забезпечені якісні умови.

30 вересня, з нагоди оновлення міні-футбольного поля на міському стадіоні «Авангард», відбулись змаганнях з міні-футболу на Кубок міського Центру фізичного здоров`я населення «Спорт для всіх» управління у справах сім`ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради.

Кошти на оновлення цього спортивного об’єкту виділили депутати міської ради, що дало змогу спортсменам проводити комфортні тренування з футболу.

На відкриття змагань завітали секретар міської ради Оксана Гвозденко, начальник управління у справах сім`ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради Ярослав Циба, депутати міської ради: Олег Годун, Микола Максименко, Дмитро Іванченко, Степан Нусбаум, Олександр Широкопояс, Владислав Шимчук, Лілія Хрущ, Тетяна Рудик та Олег Ващенко, який є підрядником виконання робіт з оновлення поля.

Вітаючи присутніх на змаганнях секретар міської ради Оксана Гвозденко подякувала депутатському корпусу за співпрацю та підтримку, а також побажала спортсменам міцного здоров’я, благополуччя, добробуту та перемог.

Матчі проходили у напруженій безкомпромісній боротьбі, оскільки кожна команда прагнула здобути перемогу. Спортсмени показали неабияку спритність, наполегливість, майстерність, витривалість, тактичні здібності та чудову гру. Всі учасники отримали безліч позитивних емоцій.

Після закінчення всіх ігор відбулася урочиста церемонія вручення призів переможцям. Результати змагань з міні-футболу на Кубок міського Центру фізичного здоров`я населення «Спорт для всіх» управління у справах сім`ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради:

1 місце – ФК «Звягель АТО»;

2 місце – ФК «Говерла»;

3 місце – ФК «Шериф».

Керівництво Новоград-Волинської міської ТГ та депутати міської ради продовжуватимуть працювати над розвитком спортивної галузі громади. Спортивну активність необхідно зробити невід’ємною частиною кожного, адже спорт – це запорука здорового способу життя та сильної нації.

 

Чат-бот Гаряча лінія