Відбулися громадські слухання проекту містобудівної документації

4 Червня 2019, 16:48

04 червня 2019 року у конференц-залі міської ради відбулися громадські слухання проекту містобудівної документації «Розділ інженерно-технічних заходів цивільного захисту (цивільної оборони) на мирний час до Генерального плану міста Новограда-Волинського Житомирської області».

Однак, бажаючих взяти участь у даних обговореннях не виявилося.

Зазначимо, що розділ “Інженерно-технічні заходи цивільного захисту (цивільної оборони)” схеми планування території на мирний час – це основний містобудівний документ, що визначає головні параметри комплексу інженерно-технічних заходів щодо забезпечення захисту та життєдіяльності населення від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на мирний час на регіональному рівні містобудівними засобами, зокрема, щодо забезпечення проведення евакуації в заміську зону на основі сталого функціонування позаміських транспортно-інженерних систем із врахуванням місць захисту, що розміщені в населених пунктах.

Також нагадуємо, що з 10 травня по 10 червня 2019 року проводиться процедура розгляду та врахування пропозицій громадськості до розділу інженерно-технічних заходів цивільного захисту (цивільної оборони) на мирний час до Генерального плану міста Новограда-Волинського Житомирської області.

Замовник містобудівної документації – управління містобудування, архітектури та земельних відносин Новоград-Волинської міської ради. Розробник містобудівної документації – державне підприємство „Український науково-дослідний і проектний інститут цивільного будівництва „УКРНДПІЦИВІЛЬБУД”.

Ознайомитись з проектом містобудівної документації можна на офіційному сайті Новоград-Волинської міської ради novograd.osp-ua.info у рубриці „Оголошення“, „Аукціони, тендери та конкурси“ та в управлінні містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради (каб.27, 2-й поверх), тел. 5-51-07, 5-33-08.

Пропозиції подаються на ім’я міського голови у письмовій формі до 11 червня за адресою: м. Новоград-Волинський, вул. Шевченка, 16, сектор організації прийому громадян міської ради (каб.1).

 

Чат-бот Гаряча лінія