Відбулися громадські слухання з обговорення проекту регуляторного акту

22 Липня 2019, 17:27

19 липня 2019 року під головуванням в.о. начальника управління містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради, начальника відділу земельних відносин цього ж управління Олени Поліщук відбулися громадські слухання з обговорення проекту регуляторного акту – рішення міської ради “Про порядок залучення, встановлення розміру та використання коштів пайової участі замовників будівництва у розвитку інфраструктури Новоград-Волинської міської об’єднаної територіальної громади” та відповідного аналізу регуляторного впливу.
Порядок залучення, встановлення розміру та використання коштів пайової участі замовників будівництва у розвитку інфраструктури Новоград-Волинської міської об’єднаної територіальної громади розроблений з метою встановлення критеріїв визначення розміру та порядку сплати пайової участі замовниками будівництва у розвитку інфраструктури Новоград-Волинської міської об’єднаної територіальної громади.
Однак, не зважаючи на норми закону, очікували на обговорення небайдужих мешканців Новоград-Волинської міської ОТГ, але бажаючих взяти участь у даних слуханнях з обговорення проекту регуляторного акту – рішення міської ради не було.

Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія