Відбулися громадські слухання з обговорення проєкту містобудівної документації

12 Серпня 2020, 16:25

12 серпня 2020 року у великій залі Будинку рад відбулися громадські слухання з обговорення проєкту містобудівної документації „Детальний план частини території міста Новограда-Волинського, обмеженої вулицями Шостацького, Бориса Станевича, Житомирською, Гетьмана Сагайдачного“, а також розділу Охорони навколишнього природного середовища (звіт про стратегічну екологічну оцінку).

Відповідно до містобудівної документації заплановано реконструкцію існуючого виробничого корпусу ТОВ фірма «Новофарм-Біосинтез» зі збільшенням розмірів за рахунок добудови на вул. Житомирській, 38.

Головуюча на зібранні т.в.о. начальника управління містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради Олена Поліщук повідомила присутніх, що розробником проєкту є ТОВ „КИЇВЗЕМСЕРВІС“ з м. Київ. Його розроблено з метою уточнення положень Генерального плану міста Новограда-Волинського, визначення всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними і санітарно-гігієнічними нормами, функціонального призначення та параметрів забудови даної частини території міста.

Архітектор ТОВ «КИЇВЗЕМСЕРВІС» Єлизавета Уманська надала детальне роз’яснення щодо майбутньої забудови. Зокрема, в межах проєктування на сьогодні розміщена основна 4-х поверхова адміністративно-виробнича будівля ТОВ фірма «Новофарм-Біосинтез», до якої планується здійснення прибудови. Враховано всі необхідні протипожежні та санітарні вимоги, витримано умови інсоляції межуючих ділянок, а також передбачено благоустрій території.

Як зазначалося під час громадських слухань, на виконання вимог Закону України „Про регулювання містобудівної діяльності“, проєкт містобудівної документації та розділ Охорони навколишнього природного середовища (звіт про стратегічну екологічну оцінку), основні техніко-економічні показники проєкту з графічними матеріалами були опубліковані в місцевих засобах масової інформації та розміщені на офіційній сторінці Новоград-Волинської міської ради для подання та врахування пропозицій громадськості. Пропозицій та зауважень до проєкту містобудівної документації не надходило.

Присутні на слуханнях представники громадськості шляхом голосування погодили проєкт містобудівної документації «Детальний план частини території міста Новограда-Волинського, обмеженої вулицями Шостацького, Бориса Станевича, Житомирською, Гетьмана Сагайдачного, а також розділ Охорони навколишнього природного середовища (звіт про стратегічну екологічну оцінку)» більшістю голосів.  «За» проголосувало 28 учасників зібрання із 30 зареєстрованих.

 

Алла Виговська, головний спеціаліст відділу інформації та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія