Відбулися планові наради з керівниками закладів освіти міської ОТГ у режимі відеоконференції

28 Квітня 2020, 16:34

27 квітня 2020 року відбулися планові наради з керівниками закладів освіти міської ОТГ у режимі відеоконференції. Так, зокрема, з керівниками опрацьовано наказ управління освіти і науки міської ради щодо продовження карантину до 11 травня 2020 року. Акцентовано увагу на забезпеченні прийому документів для зарахування дітей до перших класів у гнучкому режимі та за допомогою інформаційної системи управління освітою (ІСУО), в якій передбачена така можливість. З цього питання досвідом роботи поділилась директор Ліцею №11 Табакова А.О.
Також розглянуто Положення про стимулювання талановитих учнів та педагогічних працівників, які їх підготували та самі брали участь у конкурсах фахової майстерності. Списки учнів та педагогів, які будуть відзначені за підсумками 2019-2020 року будуть затверджені рішенням колегії управління освіти і науки у травні.
Відповідно до Закону України «Про загальну середню освіту», який прийнятий Верховною Радою України у січні 2020 року всі директори, які зараз перебувають на безстроковому трудовому договорі мають бути переведені до 01 липня 2020 року на строковий трудовий договір без конкурсу терміном на 6 років (для керівників, які отримують пенсію за віком – терміном на один рік) з подальшою можливістю обиратися на конкурсній основі на другий термін у цьому ж закладі. Тому 9 керівників шкіл отримали письмове попередження про переведення їх на контракт. У разі їх незгоди з продовженням трудових відносин на умовах строкового трудового договору, вони звільняються згідно зі ст. 36 КЗпУ. Аналогічні попередження мають надати керівники шкіл педагогам, які отримують пенсію за віком та укласти з ними з 01.07.2020 строкові трудові договори терміном на один рік.
Керівникам закладів освіти у зв’язку із карантином рекомендовано провести щорічне звітування перед колективом та громадськістю про свою роботу через оприлюднення звіту – презентації на сайті закладу або ЗМІ.
Звернули увагу на те, що з метою об’єктивності форми проведення підсумкового річного оцінювання навчальних досягнень учнів мають бути розглянуті, узгоджені та затверджені рішеннями педагогічних рад. Ще раз наголошено на необхідності зменшення навчального навантаження та його рівномірного розподілу на учнів відповідно до пропозицій батьків.
З усіма керівниками ще раз опрацьовано питання про умови та оплату праці працівників закладів в умовах карантину.
Також повідомлено, що рішенням міської ради від 23.04 2020 здійснено перерозподіл коштів та відповідно до чинного законодавства після проведення тендерних процедур у закладах освіти з метою економного та раціонального використання теплової енергії будуть придбані та встановлені вузли комерційного обліку теплової енергії в середині приміщень.
Загалом галузь освіти дотримується усіх рекомендацій щодо карантинних заходів. Вчасно та у повному обсязі виплачується заробітна плата працівникам галузі, відпускні, проплачуються комунальні послуги та енергоносії, фінансуються поточні видатки, які будуть спрямовані на підготовку закладів до нового навчального року.

Управління освіти і науки міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія