Відбулися робочі зустрічі з депутатами фракцій та позафракційними депутатами міської ради щодо опрацювання проекту бюджету Звягельської міської територіальної громади на 2023 рік

19 Грудня 2022, 9:28
Бюджет – це ключовий інструмент для управління містом, а також втілення в життя пріоритетів та цілей розвитку громади.
Негативний вплив воєнних дій на території України та неможливість наразі у повній мірі визначити наслідки російської агресії, що продовжується, унеможливлюють розроблення реалістичних прогнозів економічного і соціального розвитку міст і країни вцілому. Тому до бюджетного законодавства внесено ряд змін.
Складання проекту міського бюджету Звягельської територіальної громади на 2023 розпочалося відповідно до строків визначених законодавством України, з дотриманням вимог Бюджетного та Податкового кодексів України та з урахуванням прийнятих законодавчих змін.
Протягом тижня відбувалися робочі зустрічі з депутатами фракцій та позафракційними депутатами міської ради щодо опрацювання проекту бюджету Звягельської міської територіальної громади на 2023 рік за участі міського голови Миколи Боровця та секретаря міської ради Оксани Гвозденко.
Під час засідань відбулося представлення напрацьованого фінансовим управлінням спільно з головними розпорядниками коштів проекту бюджету міської територіальної громади на 2023 рік. Також на зустрічах депутати розглядали пропозиції від виконавчих органів міської ради до міського бюджету 2023 року, обговорили план економічного і соціального розвитку, визначили основні пріоритети розвитку, хоча це не є простою задачею через війну та внесені до законодавства зміни у зв’язку зі збройною агресією рф.
Надалі проект бюджету Звягельської міської територіальної громади на 2023 рік буде розглянуто на постійних комісіях міської ради. Головний фінансовий документ планується затвердити на черговій сесії міської ради.
Чат-бот Гаряча лінія