Відбулися щотижнева оперативна та розширена апаратна наради

24 Квітня 2017, 6:42

24 квітня 2017 року керуючий справами виконавчого комітету міської ради Ружицький Д.А. провів щотижневу оперативну нараду з заступниками міського голови та розширену нараду з керівниками та працівниками виконавчих органів міської ради. У зв’язку з відрядженням міського голови Весельського Віктора Леонідовича на чолі делегації до складу якої увійшли секретар міської ради Пономаренко Олена Анатоліївна, заступник міського голови Шутова Лариса Валентинівна та директор департаменту праці та соціального захисту населення міської ради Хрущ Лілія Василівна (м.Харків), а також відрядження першого заступника міського голови Колотова Сергія Юрійовича (м.Київ), обов’язки міського голови виконує керуючий справами виконавчого комітету міської ради Ружицький Дмитро Аркадійович. 

Під час розширеної наради Дмитро Аркадійович поінформував про поточну ситуацію щодо життєзабезпечення міста, а також закцентував увагу присутніх на основних нарадах та заходах відповідно до тижневого плану роботи виконавчих органів міської ради. Наголосив на проведенні 37 засідання виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради сьомого скликання та запросив всіх долучитися до заходів з нагоди 31-ї річниці Чорнобильської катастрофи. Кожен з присутніх начальників управлінь та відділів доповів про основні питання, які були вирішені минулого тижня та про плани на поточний.

Заступник міського голови Гвозденко Оксана Василівна наголосила, що ініціюється написання книги «Підприємства, установи, заклади міста Новограда-Волинського. Історія і сучасність». Це – четверта книга з серії «Історія міста», яка відкриє нову яскраву сторінку в історії рідного міста та сприятиме вихованню інтересу до духовної спадщини народу. Також зазначила, що у суботу, 29 квітня наше місто долучиться до щорічної весняної одноденної всеукраїнської соціально-екологічної акції «Зробимо Україну чистою разом!» з прибирання та благоустрою засмічених зелених зон та місць громадського відпочинку.

 

Відділ інформації та зв’язків 
з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія