Відбулися урочисті заходи та концертна програма з нагоди Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

11 Листопада 2019, 17:02

07 листопада 2019 року у великій залі міського Палацу культури імені Лесі Українки приймали вітання з нагоди професійного свята представники однієї з найбільш творчих галузей – працівники культури та майстри народного мистецтва. Володарі слова і пісні, чарівники танцю та хранителі багатої мистецької спадщини. Розмаїтий великий колектив, що поєднує співаків та працівників музеїв, акторів та бібліотекарів, танцюристів та працівників культурно-мистецьких закладів, майстрів, що зберегли старовинні народні ремесла, своєю спільною невтомною працею примножує невичерпне багатство української культурної скарбниці та ширить славу про наше місто,наш талановитий народ та Україну далеко за її межами.

З вітальним словом до працівників галузі культури звернулася в.о. міського голови Оксана Гвозденко:«Сьогодні у рідних стінах міського Палацу культури імені Лесі Українки зібралися всі, хто має відношення до відродження української національної культури, розвитку народної творчості, активної культурно-просвітницької діяльності Новограда-Волинського. Завдяки вашій праці та енергії створюються літературні та живописні твори, звучать українські пісні і вірші, проводяться виставки та свята, живуть прекрасні народні традиції, розквітають нові таланти. Ви даруєте людям радість, несете культуру в кожне серце і душу, а разом з тим, своєю творчістю наповнюєте життя людей духовним змістом. Ми пишаємося провідними художніми колективами та митцями Новограда-Волинського, які протягом року створюють гарний настрій та особливо теплу і затишну атмосферу, працюючи без вихідних та свят. Саме ви доносите до мешканців нашого міста сакральний зміст кожного заходу. І завдяки вам – відданим своїй справі митцям, наша місцева поліська культура зберігає свою самобутність. Дякую кожному працівнику культурно-мистецьких установ, музеїв, бібліотек, керівників зразкових та народних творчих колективів, учасників аматорських об’єднань та самодіяльності міста за вашу щоденну працю, безперервний творчий пошук та вагомі духовні здобутки». Також Оксана Василівна побажала усім мирного неба, успіхів, наснаги, натхнення.

Після привітань в.о. міського голови Оксана Гвозденко вручила Почесні грамоти міської ради з грошовою винагородою та подяки міського голови кращим працівникам галузі.

За сумлінну працю, професіоналізм, активну участь у загальноміських заходах та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва Почесною грамотою міської ради з грошовою винагородою нагороджено:

– Нюкало Алевтину Олегівну, викладача Школи мистецтв;
-Бондаренко Олену Володимирівну, викладача Школи мистецтв;
-Левчук Тетяну Віталіївну, бухгалтера централізованої бухгалтерії відділу культури і туризму міської ради;
-Шепетуна Дмитра Олексійовича, аматора народного мистецтва, учасника хорової групи народного ансамблю пісні і танцю «Полісся» міського Палацу культури ім. Лесі Українки.

А такожог олошено Подяку міського голови:
– Жовтюк Олені Миколаївні, директору краєзнавчого музею.
– Гаммі Людмилі Петрівні, директору музею родини Косачів.
– Гапончук Оксані Дмитрівні, викладачу Школи мистецтв.
– Римцовій Ліліані Олексіївні, викладачу Школи мистецтв.
-Зразковому аматорському дитячому фолькльорному ансамблю «ОРДАНА» міського Палацу культури ім. Лесі Українки (керівник – заслужений працівник культури Віра Матвійчук).
– Народному аматорському дитячому ансамблю танцю «Веселка» міського Палацу культури ім. Лесі Українки (керівник – Катерина Рудакова).
– Народному аматорському вокальному ансамблю «Віра» міського Палацу культури ім. Лесі Українки (керівник – Галина Кучинська).
– Ансамблю сучасного танцю «Шахті» ЗОШ №5 (керівник – Ольга Захарова).

Приєдналась до привітань і начальник відділу культури і туризму міської ради Лариса Заєць, яка привітала своїх колег із професійним святом, зазначивши, що працівники вищевказаної професії – це люди, які несуть радість та любов до танцю, співу, слова, до життя, наповнюють будні високими і світлими почуттями.

Також вручила грамоти управління культури і туризму Житомирської обласної держаної адміністрації та грамоти іподяки відділу культури і туризму міської ради кращим працівникам за багаторічну працю у галузі культури.

Завершилося свято чудовими концертними номерами у виконанні творчих колективів Житомирського музичного училища ім. В.С. Косенка Житомирської обласної ради

 

Чат-бот Гаряча лінія