Відбулися урочистості з нагоди Дня інженерних військ

7 Листопада 2016, 4:03

4 листопада 2016 року на плацу 12 окремого полку оперативного забезпечення відбулися урочистості з нагоди Дня інженерних військ. Розпочалися заходи з урочистого шикування.

З вітальним словом від міської влади виступив керуючий справами виконавчого комітету міської ради Дмитро Ружицький, який зазначив: „Більше двох останніх років Україна перебуває у стані збройного конфлікту, і нашим військовослужбовцям доводиться на практиці застосовувати свої професійні навики. Роль інженерних військ за таких умов є надзвичайно важливою, адже завдяки вашим знанням, умінням та відданості справі врятовано тисячі життів, створено розгалужену оборонну інфраструктуру. Відповідно до Указу Президента України та доручення голови обласної державної адміністрації за міською радою закріплена військова частина А3814. На виконання вищезазначеного Указу рішенням міської ради прийнято Програму шефської допомоги 12-му окремому полку оперативного забезпечення на 2016-2017 роки. Відповідно до якої з міського бюджету на проведення капітального ремонту казарм у поточному році виділено коштів у сумі 200 тисяч гривень, які в повному обсязі перераховано на рахунок військової частини. Втілюються в життя прийняті рішення міської ради щодо: виділення земельних ділянок учасникам АТО; звільнення від плати за харчування дітей учасників АТО в дитячих дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах; безкоштовного проїзду щодня учасникам бойових дій, членам сімей загиблих в АТО, які отримали статус в управлінні праці та соціального захисту населення. Тож, міська рада не стоїть осторонь від проблем військових частин і військовослужбовців та вносить свій посильний вклад для їх підтримки.“

Також Дмитро Аркадійович з нагоди професійного свята – Дня інженерних військ, від імені міської влади, депутатського корпусу, виконавчого комітету міської ради та себе особисто висловив щиру подяку усьому особовому складу 12-го окремого полку оперативного забезпечення за самовіддану службу та відданість військовій справі, побажав усім, хто боронить нашу країну на передовій і в тилу, довгих років життя, щастя та добробуту та нових професійних здобутків. 

Під час урочистостей за значний внесок у розбудову інженерних військ, високий професіоналізм, сумлінне виконання своїх обов’язків та з нагоди професійного свята кращих військовослужбовців було відзначено почесними нагородами, подяками та присвоєно чергові військові звання.

Також в рамках відзначення було відкрито кімнату „Бойової слави“, всі бажаючі мали нагоду ознайомитися зі зразками озброєння та військової техніки, оглянути територію та казармені приміщення військової частини.

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія