Відбулися відкриті конкурсні торги в рамках Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»

18 Травня 2016, 0:00

11 травня 2016 року начальник відділу підтримки муніципальних ініціатив та інвестицій міської ради Ірина Гудзь спільно з регіональним координатором Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» в Житомирській області Оксаною Краплич та інженером з розвитку міст Центрального офісу Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» Олександром Головеньком взяли участь у відкритих конкурсних торгах щодо виготовлення проектно-кошторисної документації на здійснення комплексної термомодернізації житлових будинків по вулиці Житомирська, 53 та вул. Леваневського, 5, в рамках Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».

На торгах були присутні члени тендерного комітету від ОСББ «Чайка» та ОСББ «ЖБК-1» та небайдужі мешканці зазначених будинків.

Серед учасників були заявлені 4 фірми-претенденти, зокрема  з міста Київ, міста Чернігів, міста Пустомити, Львівської області та міста Славутич. Протягом 5 днів вивчалися пакети документів, надані учасниками тендеру. Після чого обрано фірму-переможця, це ТОВ «ВіАйПі Будівельна компанія» з міста Пустомити, Львівської області. За основу робіт по виготовленню проектно-кошторисної документації буде взято звіт з енергетичних аудитів, які були проведені в обох будинках.
 

Відділ підтримки муніципальних ініціатив
та інвестицій міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія