Відбулися виїзні наради щодо вирішення проблемних питань громади

20 Березня 2023, 13:39

Відбулися виїзні наради щодо вирішення проблемних питань громади

Протягом тижня, що минув міський голова Микола Боровець провів ряд виїзних нарад щодо вирішення проблемних питань громади.
16 березня, за результатами особистого прийому міського голови у с.Майстрів (https://info.nvrada.gov.ua/miskyj-golova-mykola-borovecz…/ ), міський голова Микола Боровець провів виїзну нараду щодо вирішення проблемних питань мікрорайону «Наливна станція», який відноситься до Майстрівського старостинського округу. До зустрічі долучилися керуючий справами виконавчого комітету міської ради Олександр Доля, начальник управління-головний архітектор міста управління містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради Наталія Демяненко, начальник управління житлово-комунального господарства та екології Олег Годун.
Жителі мікрорайону, які прийшли на зустріч, детально розповіли про труднощі, з якими стикаються. Піднімалося питання земельного оподаткування підприємства «Прикарпатзахідтранс». Ухвалою Вищого антикорупційного суду накладено арешт на його майно шляхом заборони розпорядження. АТ «Укртранснафта» було обрано переможцем конкурсу з відбору управителя активами. У зв’язку з тим, що господарська діяльність «Прикарпатзахідтранс» припинена, рахунки заблоковані, питання розірвання договору оренди земельної ділянки переноситься в судову площину.
Також серед хвилюючих питань підвезення дітей до закладів освіти. Нині підвіз здійснюється одним із приміських маршрутів ФОП Володимира Горбовського. Надалі планується підвезення шкільним автобусом.
Найбільш актуальним є питання функціонування насосної станції, яка забезпечує водопостачання мікрорайону. Наразі, вона підключена до електромереж наливної станції, через що оплата за послуги нараховується населенню за комерційним тарифом. Обговорювалося питання заключення угод на водопостачання між комунальним підприємством Звягельської міської ради «Звягельводоканал» та мешканцями мікрорайону.
17 березня міський голова Микола Боровець спільно із начальником управління-головним архітектором міста управління містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради Наталією Демяненко, начальником управління житлово-комунального господарства та екології Олегом Годуном та начальником відділу економічного планування та підприємницької діяльності Аллою Володіною зустрілися з жителями вул. Коростенської. Також до зустрічі долучилися депутат міської ради Олександр Поліщук та фізична особа підприємець Сергій Зубар.
Серед піднятих проблемних питань мікрорайону: пішохідне сполучення із центром міста, незадовільний стан доріг, відсутність дитячого майданчика.
Згідно порушених питань відповідальні посадові особи отримали завдання та розпорядження міського голови щодо їх вивчення та вирішення в межах компетенції. Наразі, для зручності жителів, подовжено маршрут рейсового автобуса за маршрутом №1.

Комфорт та безпека жителів завжди залишаються пріоритетом у роботі керівництва громади, міської ради та її виконавчих органів.

Чат-бот Гаряча лінія