Відбулися засідання постійних комісій міської ради та погоджувальної ради

25 Квітня 2023, 14:01

У рамках підготовки до пленарного засідання тридцять другої сесії Звягельської міської ради відбулися засідання постійних комісій та погоджувальної ради, у ході яких депутати опрацювали питання порядку денного.

Засідання протягом минулого тижня провели усі п’ять постійних комісій міської ради:
18 квітня – постійні комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, екології та водних ресурсів (під керівництвом Дмитра Рудницького) https://youtu.be/Llo5Tm-FulI та з питань соціальної політики, охорони здоров’я, освіти, культури та спорту (під керівництвом Олександра Широкопояса) https://youtu.be/XaRjJuGVfL8 ;
19 квітня – постійна комісія міської ради з питань депутатської етики, дотримання законності та охорони прав і свобод громадян (під керівництвом Віктора Овдіюка) https://youtu.be/wqX0nnCbidM ;
20 квітня – постійні комісії міської ради з питань містобудування, архітектури та земельних відносин (під керівництвом Петра Литвина) https://youtu.be/me1BxNe-ENA та з питань бюджету територіальної громади, комунальної власності та економічного розвитку (під керівництвом Андрія Сухих) https://youtu.be/4jk1ZbwGnRQ.
У вівторок, 25 квітня відбулось засідання погоджувальної ради з розгляду питань порядку денного пленарного засідання тридцять другої сесії міської ради восьмого скликання, яке провів міський голова Микола Боровець https://youtu.be/WWp8PhXSNhQ.
У роботі погоджувальної ради також взяли участь секретар міської ради Оксана Гвозденко, заступники міського голови Наталія Борис, Ірина Гудзь та Віталій Якубов, керівники депутатських фракцій і груп, а також керівники виконавчих органів міської ради.
Основним завданням Звягельської міської ради є спільна робота на Перемогу України над російськими загарбниками, тому постійними комісіями та погоджувальною радою розглянуто листи від військових частин та вкотре спрямовано кошти на засоби обороноздатності.
Важливим є те, що на пленарному засіданні чергової сесії міської ради депутатами буде затверджено списки та розміри компенсацій на квартири військовослужбовцям. Примітка: військові самостійно обирають квартири, а міська рада сплачує компенсацію на їх спеціальні рахунки.
Гострим питанням є надання невідкладної стоматологічної допомоги жителям Звягельської міської територіальної громади: у зв’язку з тим, що від Національної служби здоров’я України не надходять кошти на надання таких послуг, депутати прийматимуть рішення щодо надання коштів для міської стоматології з метою підтримки вразливих верств населення та забезпечення необхідних послуг.
Також у сфері охорони здоров’я важливим рішенням є те, що з міського бюджету буде організовано фінансування лікаря-фтизіатра, який лікує та дає рекомендації щодо попередження туберкульозу.
У 2024 році відзначатиметься 175-та річниця від дня народження Олени Пчілки – матері українського націоналізму, тож на цій сесії депутати затвердять план заходів до вшанування пам’яті видатної письменниці.
Під час погоджувальної ради детально опрацьовано пропозиції та зауваження до проектів усіх рішень чергової сесії від постійних комісій міської ради, засідання яких проходили впродовж минулого тижня.
Пленарне засідання тридцять другої сесії Звягельської міської ради відбудеться 27 квітня 2023 року о 9.00 у великій залі Будинку рад.

З проектами рішень, які вносяться на розгляд чергової сесії міської ради можна ознайомитися на порталі документів офіційного сайту Звягельської міської ради.

Чат-бот Гаряча лінія