Відбулися засідання постійних комісій та погоджувальної ради 50 сесії міської ради

4 Червня 2024, 10:18

У рамках підготовки до пленарного засідання п’ятдесятої сесії Звягельської міської ради відбулися засідання постійних комісій та погоджувальної ради, у ході яких депутати опрацювали питання порядку денного.

Засідання протягом минулого тижня провели усі п’ять постійних комісій міської ради:

🎥28 травня – постійні комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, екології та водних ресурсів https://youtu.be/ubqg492nPzM та з питань депутатської етики, дотримання законності та охорони прав і свобод громадян https://youtu.be/VJL4OfIYF1M .
🎥29 травня – постійні комісії міської ради з питань соціальної політики, охорони здоров’я, освіти, культури та спорту https://youtu.be/HhNmU58QIP4 та з питань містобудування, архітектури та земельних відносин https://youtu.be/mxUYKLMCrW8 .
🎥30 травня – постіна комісія з питань бюджету територіальної громади, комунальної власності та економічного розвитку https://youtu.be/Ts4AuH6iR4I
🎥В понеділок, 3 червня відбулось засідання погоджувальної ради з розгляду питань порядку денного пленарного засідання п’ятдесятої сесії міської ради восьмого скликання, під головуванням міського голови Миколи Боровця https://youtu.be/86Fif5Yxuzg .
У роботі погоджувальної ради також взяли участь секретар міської ради Оксана Гвозденко, заступники міського голови Наталія Борис, Ірина Гудзь, Дмитро Гудзь, керівники депутатських фракцій і груп, керівники виконавчих органів міської ради та громадськість.
📌Першочергово на порядку денному – підтримка наших збройних сил, які дорогою ціною захищають нас від російського агресора. В ході пленарного засідання вчергове будуть виділені кошти на потреби наших захисників та прийматиметься рішення про передачу вже закупленого майна.
📌Враховуючи звернення Громадської організації «РОДИНА ГЕРОЇВ», з метою підвищення рівня соціального захисту мешканців міської територіальної громади, міська рада розгляне пропоновані зміни до «Комплексної програми «Соціальний захист» на 2022 – 2026 роки». Пропонується доповнити перелік категорій осіб, які мають право на пільгове зубопротезування.
📌Одноголосно погодили питання щодо присвоєння посмертно звання «Почесний громадянин Звягеля» загиблим воїнам та нагородження відзнакою Звягельської міської територіальної громади орден «Звягель». А саме:
– КРАВЦЯ Олексія Павловича;
– ШАПРАНА Ігоря Миколайовича;
– ОМЕЛЬЧЕНКА Ігоря Миколайовича;
– БАДОВСЬКУ Олену Михайлівну;
– ХМЕЛЕВСЬКУ Ларису Іванівну.
📌Безпека дітей громади залишається в пріоритеті міської ради. Під час комісій та погоджувальної ради детально розглянули питання додаткового виділення коштів на будівництво укриттів на території Гімназій №2 та №6 у відповідності до оцінки вартості проєктів.
📌Розглянули також питання про пониження рівня освіти Дідовицької філії Пилиповицького ліцею Звягельської міської ради до початкового з 1 вересня 2025 року. Це рішення було прийняте спільно з батьками, з урахуванням тенденції щодо зменшення кількості учнів в населених пунктах громади та задля ефективного і раціонального використання бюджетних коштів.
📌Крім того розглянули зміни до Програми фінансової підтримки співвласників багатоквартирних будинків на 2022-2024 роки. Зокрема за кошти бюджету громади проводитимуться будівельно-монтажні роботи із облаштування елементів безперешкодного доступу, а саме ремонт вхідної групи багатоквартирного житлового будинку з встановленням пандусу чи підйомника у під’їзді та встановлення пандуса чи підйомника до житла осіб з інвалідністю, які живуть на першому поверсі.
📌Розглянули також і питання ремонту теплових мереж у підвалі пологового відділення, реконструкцію водопровідної мережі на вул. Медичній.
Під час погоджувальної ради детально опрацювали пропозиції та зауваження до проектів усіх рішень чергової сесії від постійних комісій міської ради, засідання яких проходили впродовж минулого тижня. Остаточні рішення щодо цих та інших питань депутати приймуть на пленарному засіданні п’ятдесятої сесії міської ради, яке відбудеться 6 червня 2024 року о 09:00 годині у приміщенні великої зали Будинку рад (вул.Шевченка, 16).

З проектами рішень, які вносяться на розгляд чергової сесії міської ради можна ознайомитися на порталі документів офіційного сайту Звягельської міської ради.

Чат-бот Гаряча лінія