Відбулися звітно-виборчі збори членів громадської організації „Футбольний клуб „Звягель“

25 Листопада 2016, 5:34

24 листопада у Молодіжному центрі відбулися звітно-виборчі збори членів громадської організації „Футбольний клуб „Звягель“. На зборах були присутні заступник міського голови Оксана Василівна Гвозденко, депутат обласної ради, директор ДП „Новоград-Волинське досвідне лісомисливське господарство“ Степан Антонович Нусбаумом, голова ради директорів промислових підприємств міста, генеральний директор ПАТ „Новоград-Волинський хлібозавод“ Сергій Федорович Портянко, голова постійної комісії міської ради з питань міського бюджету та комунальної власності Ігор Геннадійович Юшманов, голова постійної комісії міської ради з питань соціальної політики, охорони здоров’я, освіти, культури та спорту Володимир Григорович Федорчук, депутат міської ради Віталій Михайлович Бойчук, депутат міської ради Василь Матвійович Юрків, начальник управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради Наталія Петрівна Борис, голова правління ФК „Звягель“ Віталій Антонович Бондарчук, члени клубу та вболівальники команди.

На початку роботи було обрано секретаря та президію, потому заступник міського голови Гвозденко О.В. з вітальним словом звернулась до присутніх. Зі звітом про діяльність футбольного клубу протягом сезону 2016 року перед учасниками звітно-виборчих зборів виступив голова правління ФК „Звягель“ Бондарчук В. А.. Віталій Антонович зазначив, що футбольний клуб було створено 28 березня 2016 року, до складу якого увійшли місцеві гравці, тренер – Лось А.М.. За цей час команда зіграла 21 офіційний матч (7 – перемог, 6 – нічиїх, 8 – поразок). У своїй доповіді голова правління зазначив, що за ініціативи вболівальників було створено фан-клуб „Звягель“, який підтримує команду на всіх матчах. На утримання команди під час сезону 2016 року було витрачено 349265 грн. з них 150 тис.грн. виділено з міського бюджету, решта спонсорська допомога. Також Бондарчук В. А. доповів про досить амбітні плани на майбутній футбольний сезон, а саме: вийти у фінал кубку Житомирської області, посісти призове місце в Чемпіонаті області, зіграти якомога більше матчів у кубку України серед аматорів та гідно виступити в Чемпіонаті України серед аматорських команд.

Під час засідання було одноголосно обрано почесного президента клубу голову ради директорів промислових підприємств міста, генерального директора ПАТ „Новоград-Волинський хлібозавод“ Сергія Федоровича Портянко. Новообраний президент клубу подякував присутнім за довіру та пообіцяв всебічну підтримку всіх спортивних ініціатив та зростання авторитету ФК „Звягель“.

Наприкінці зібрання голова правління від імені ради футбольного клубу вручив подяки міському голові, членам та спонсорам за допомогу в створенні та розвитку ФК „Звягель“.

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія