Відбувся чемпіонат Житомирської області з футболу серед юнаків 2007 р.н.

13 Червня 2017, 20:54

Під патронатом Житомирської обласної федерації футболу, управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації та управління освіти і науки Житомирської ОДА відбувся чемпіонат Житомирської області з футболу ДЮФЛ ЖО серед юнаків 2007 р.н. (10 років).

Змагання проходили в три етапи 6, 7, та 9 червня 2017 року, в яких прийняли участь 22 команди області. Вони були поділені на першому попередньому етапі на 8 зон.

2 півфінальний етап був розбитий на дві  зони, які проходили в м. Житомирі та м. Коростені.

3 фінальний етап проходив в м. Коростень, у якому взяли участь чотири кращих команди. Зігравши стикові ігри, за 3-4 місце зустрілись команди з м. Житомира «Фенікс» та ДЮСШ м. Бердичева. З рахунком 3:1 перемогла команда м. Бердичева і зайняла призове 3 місце.

За 1-2 місця зіграли команди  ДЮСШ м. Коростеня та ДЮКФП м. Новограда-Волинського. В запеклій боротьбі з рахунком 2:0 перемогла команда ДЮСШ м. Коростеня і зайняла 1 місце. Наша команда юнаків під керівництвом тренерів Скидана Руслана Миколайовича та Блізніченка Валерія Анатолійовича зайняла 2 місце. Гравці та тренери команд-призерів були нагороджені медалями, грамотами та кубками Житомирської обласної федерації футболу.

Тренерський склад вдячний людям, яким не байдужий дитячо-юнацький футбол в місті, зокрема профільному заступнику міського голови Оксані Василівні Гвозденко, начальнику управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської ради Наталії Петрівні Борис (управління є спонсором участі нашої команди у змаганнях), начальнику управління освіти і науки Т.В.Ващук, депутату Житомирської обласної ради Нусбауму С.А., який придбав два  комплекти дитячої форми.