Відбувся черговий особистий прийом Новоград-Волинського міського голови та секретаря міської ради

15 Липня 2016, 22:58

15 липня 2016 року в громадській приймальні Будинку рад міський голова Віктор Весельський разом із секретарем міської ради Оленою Пономаренко провів особистий прийом громадян. За вирішенням проблемних питань до очільника міста звернулося 18 заявників.

Більшість питань, що були порушені, стосувались сфери житлово-комунального господарства, а саме ремонту каналізації та збільшення напору води в багатоповерхових будинках у центральній частині міста.

Надходили звернення і стосовно працевлаштування, лікування. Декілька питань надійшло з приводу земельних питань та спорів.

За результатами прийому відповідним управлінням та відділам дана низка доручень щодо детального вивчення і подальшого вирішення усіх порушених питань.

Як показує досвід, особисті прийоми громадян є одним з ефективних заходів спілкування з місцевою громадою. Але слід пам’ятати, що попередньо необхідно звертатися до начальників управлінь і відділів чи до заступників міського голови, депутатів міської ради, а у разі якщо ваше питання не було вирішено, звертатися до міського голови.

 

Відділ інформації та зав’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія