Відбувся черговий прийом громадян

21 Липня 2017, 0:57

21 липня 2017 року у громадській приймальні №1 Будинку рад міський голова Віктор Весельський разом із секретарем міської ради Оленою Пономаренко провів черговий прийом громадян.

У кожного, хто прийшов цього дня на прийом, була своя проблема, яка потребувала негайного вирішення чи детального вивчення міською владою. Це і земельні питання, і житлово-комунальні проблеми, і ті, що стосуються допомоги на лікування та інше. Не перестають звертатися мешканці міста і з колективними зверненнями. Цього разу питання стосувалося водопостачання вулиці Штепіна. Так як вода з криниць зникла, було прийнято рішення про підвезення водоканалом води протягом того періоду часу, поки не буде вирішене питання виділення коштів на будівництво водогону.

Віктор Леонідович надав доручення деякі звернення розглянути комісійно з виїздом на місце. Інші, по можливості, вирішував відразу, залучаючи відповідних спеціалістів тієї чи іншої галузі.

У зв’язку із проведенням 28, 29 та 30 липня заходів з нагоди 30-го Міжнародного свята літератури та мистецтв «Лесині джерела» прийом міським головою В.Л.Весельським у наступну п’ятницю проводитись не буде.

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія