Відбувся діалог між представниками органів місцевого самоврядування України та Латвії

4 Травня 2022, 9:21

Відбулася серія зустрічей, яку було організовано за ініціативи «Асоціації малих міст України». Зокрема, відбувся діалог між представниками органів місцевого самоврядування України та Латвії.

Головна мета відеоконференцій – налагодження співпраці між муніципалітетами, організація надання допомоги містам України, які постраждали внаслідок російської агресії.

Участь у зустрічі взяли секретар міської ради Оксана Гвозденко та начальник відділу підтримки громадських ініціатив та енергоефективності Юрій Савич.

Голова ВГО «Асоціація малих міст України», заступник Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Павло Козирєв презентував інформацію про роботу Міністерства у воєнний час.

У процесі зустрічі між представники муніципалітетів України та Латвії порушено питання необхідної допомоги містам України. Зокрема, гуманітарної допомоги, можливого прийняття на оздоровлення та відпочинок дітей.

За результатами зустрічей Новоград-Волинською міської радою відправлено лист до «Асоціації малих міст України» щодо зацікавленості у пошуку міста/громади із Латвії для встановлення партнерських відносин.

 

Чат-бот Гаряча лінія