Відбувся другий етап конкурсу на заміщення вакантної посади

28 Жовтня 2019, 15:58

28 жовтня 2019 року відбувся другий етап конкурсу на заміщення вакантної посади директора Новоград-Волинського Дитячо – юнацького клубу фізичної підготовки.

Конкурсний відбір проходить у 4 етапи: вивчення та перевірка поданих претендентом документів, що підтверджують відповідність кваліфікаційним вимогам; проходження тестування; подання претендентом мотиваційного листа і перспективного плану розвитку закладу у формі відкритої публічної презентації; проведення співбесіди.

На початку засідання начальник управління освіти і науки міської ради Тетяна Ващук оголосила склад комісії та запропонувала обрати голову комісії шляхом голосування. Одноголосно обрали в.о. міського голови Оксану Гвозденко.

У конкурсі на зайняття вакантної посади взяв участь один кандидат, який пройшов тестування зі знання законодавства України, на яке відводиться 60 хвилин для надання відповіді на 60 запитань у формі тестів.

За результатами кандидат набрав 39 балів та був допущений до наступних етапів (відкрита публічна презентація перспективного плану розвитку закладу та співбесіда), які відбудуться 30 жовтня.

Аліна Пугач, головний спеціаліст відділу інформації
та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія