Відбувся футбольний матч з нагоди Дня фізичної культури та спорту
![Відбувся футбольний матч з нагоди Дня фізичної культури та спорту](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/o_1ds9a6fgp19eemqe1rm5146s1d2e110.jpg)
9 вересня 2017 року з нагоди Дня фізичної культури та спорту відбувся матч першості Житомирської області з футболу між командами «Звягель» (м. Новоград-Волинський) та «Полісся» (смт. Городниця Новоград-Волинського району) на центральному стадіоні міста «Авангард».
Перемогу здобула команда «Полісся» з рахунком 0:2.
Ярослав Кирилюк,
директор міського центру
фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»