Відбувся ІІ (територіальний) етап «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» з футзалу

29 Березня 2024, 15:12

У рамках проєкту «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» під девізом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО!» команди закладів загальної середньої освіти Звягельської міської територіальної громади продовжують змагатися за першість у II (територіальному) етапі.

З 26 по 28 березня 2024 року Ліцей №11 Звягельської міської ради гостинно приймав  ІІ (територіальний) етап «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» з футзалу.

До змагань долучилися 10 команд із закладів загальної середньої освіти громади: Гімназій №2, №3, №6, №7, №8, №10, Наталівської гімназії та Ліцеїв №1, №4 і №11.

На відкриття  ІІ (територіального) етапу змагань з футзалу завітали заступниця міського голови Наталія Борис та начальниця управління освіти і науки Тетяна Ващук, які відзначили роль подібних заходів у посиленні командного духу, сприянні розвитку і прагненню молоді до здорового способу життя та покращенні спортивного іміджу України.

Також учасників змагань привітали головний суддя змагань, керівник гуртків з футболу ДЮКФП Валерій Блізніченко та амбасадор змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» – гравець професіональної футбольної ліги України, вихованець ДЮКФП Олександр Лавренюк, які  побажали спортсменам блискучих та впевнених перемог і подарували кожній команді м’ячі.

Учасників та гостей свята музично-гімнастичною композицією підтримала команда-переможець територіального етапу з черліденгу Ліцею Nº11.

У запеклій, але дружній боротьбі призові місця з футзал розподілилися таким чином:

1 місце – Гімназія №10;

2 місце – Ліцей №11;

3 місце – Гімназія №8.

 

Бажаємо учасникам подальших вдалих тренувань, гарних ігор та перемог!

 

Управління освіти і науки Звягельської міської ради

Чат-бот Гаряча лінія