Відбувся інформаційний семінар на тему: «Переваги впровадження ресурсоефективного та чистого виробництва на підприємствах України»

8 Травня 2019, 12:37

07 травня 2019 року фахівці Центру ресурсоефективного та чистого виробництва,  директор Андрій Ворфоломеєв і регіональний координатор Олексій Чайковський відвідали  Новоград-Волинську міську ОТГ та провели інформаційний семінар на тему: «Переваги впровадження ресурсоефективного та чистого виробництва на підприємствах України» для представників малого та середнього бізнесу, а також промислових підприємств.

Захід відкрив в.о міського голови Сергій Колотов та побажав присутнім плідної роботи.  Спікери ознайомили із реалізацією проекту ЮНІДО щодо впровадження ресурсоефективного та чистого виробництва в Україні: етапами виконання Проекту ресурсоефективного та чистого виробництва на підприємстві, позитивними результатами для підприємства після впровадження Проекту.

Також, доповідачі ознайомили з методиками та інструментами, які дозволяють знижувати ресурсоємність виробничих процесів, застосовуючи навіть маловитратні заходи, а також конкретні приклади ресурсоефективних заходів на вітчизняних підприємствах. Зокрема, презентували напрацювання щодо виконаних робіт на підприємстві з виробництва тротуарної плитки ФОП «Герус Володимир Адамович».

В ході семінару було наголошено, що ресурсоефективність є запорукою зростання власного бізнесу. Виступи спікерів завершилися обміном думками між учасниками зустрічі стосовно підвищення енергоефективності та зменшення витрат на споживання ресурсів.

 

 

Чат-бот Гаряча лінія