Відбувся інтерактивний навчальний онлайн-тренінг з організації та впровадження шкільного громадського бюджету UChange SPB LIVE: «Школа мрії»

3 Квітня 2024, 10:10

2 квітня відбувся інтерактивний навчальний онлайн-тренінг з організації та впровадження шкільного громадського бюджету UChange SPB LIVE: «Школа мрії», який проводиться за методикою Ради Європи CivicLab в рамках менторської підтримки Звягельської міської ради проєктом «Зміцнення стійкості демократичних процесів через громадську участь в умовах війни та післявоєнний період» в партнерстві з ГО «Форум розвитку громадянського суспільства».

Тетяна Балаушко, відповідальна за впровадження шкільного громадського бюджету на рівні управління освіти і науки міської ради ознайомила присутніх із програмою заходу і подякувала за активну участь учасникам проєкту, адже 264 дитини пройшли навчання по ШГБ, 94 дитини стали авторами 53 проєктів, які були подані на розгляд конкурсних комісій 12 шкіл.
Також Олександра Радченко, координаторка компоненту «Е-демократія» Програми EGAP Фонду «Східна Європа» ознайомила учасників як буде організовано голосування за проєкти шкільного громадського бюджету та як просто і легко долучити до нього учнів задля успішного збору голосів підтримки поданого проєкту.
Олеся Архипська, національна експертка Ради Європи, співголова Координаційної ради ініціативи «Партнерство «Відкритий захід» розповіла про успішну промоцію проєктів ШГБ: з чого почати промокампанію, про визначення мети, ролей в команді, ключові повідомлення та як правильно визначити цільову аудиторію. Також повідомила учасникам, що під час тренінгу вперше будуть працювати співментори-учні наших закладів: Кучинський Сергій, учень Ліцею №1, Мельницька Анастасія і Васильянова Діана, учениці Гімназії №2, Остапчук Максим, учень Ліцею №11.

Під час третього, заключного онлайн-тренінгу «UChange SPB LIVE: Школа мрії» учасники презентували вісім підготовлених проєктів та їх промоційні кампанії, отримали фахові рекомендації від експертів щодо підвищення їх ефективності.

Дякуємо представникам Ради Європи за підтримку, координацію та професійну допомогу у впровадженні Шкільного громадського бюджету.

Управління освіти і науки Звягельської міської ради

Чат-бот Гаряча лінія