Відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Новоград-Волинської міської ради

2 Квітня 2021, 17:08

У Новоград-Волинській міській раді відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Новоград-Волинської міської ради Житомирської області. За результатами конкурсу на цю посаду призначено Світлану Юріївну Гонік.

Світлана Гонік здобула вищу освіту у Житомирському державному університеті ім. І. Франка за спеціальністю «Практичний психолог у закладах освіти. Соціальний педагог». З 01.09.2010 р. по 31.08.2018 р. працювала в м. Коростень в ДНЗ №21 практичним психологом. З 03.09.2018 р. по теперішній час працювала в комунальній установі «Інклюзивно-ресурсний центр» Новоград-Волинської міської ради практичним психологом та з листопада 2020 року виконувала обов’язки директора ІРЦ.

У ході конкурсу Світлана Юріївна пройшла чотири етапи відбору:

  1. Тестування зі знання законодавства;
  2. Вирішення ситуаційного завдання;
  3. Відкрита публічна презентація проєкту плану перспективного розвитку закладу освіти;
  4. Співбесіда.

За результатами цих етапів кандидат отримала 83 бали з 90 можливих та успішно пройшла конкурсний відбір на посаду директора «Інклюзивно-ресурсного центру» Новоград-Волинської міської ради Житомирської області.

 

Чат-бот Гаряча лінія