Відбувся конкурс на заміщення вакантної посади начальника КП «Новоград-Волинське виробниче управління водоканалізаційного господарства»

31 Серпня 2021, 21:53

31 серпня у конференц-залі Будинку рад відбувся конкурс на заміщення вакантної посади начальника комунального підприємства Новоград-Волинської міської ради «Новоград-Волинське виробниче управління водоканалізаційного господарства». На заміщення вакантної посади було заявлено п’ять кандидатів: Олександр Тимофіїв, Сергій Колотов, Марина Ляшук, Дмитро Трегубенко та Дмитро Іванченко.

З метою визначення переможця, який відповідає вимогам професійної придатності для призначення на посаду начальника КП «Новоград-Волинське виробниче управління водоканалізаційного господарства» розпорядженням міського голови від 10.08.2021 №382 (к) «Про утворення конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади начальника комунального підприємства Новоград-Волинської міської ради «Новоград-Волинське виробниче управління водоканалізаційного господарства» створено конкурсну комісію. До її складу увійшли представники постійних комісій та депутатських фракцій міської ради, а також керівники та працівники виконавчих органів міської ради.

Під час конкурсу кандидати представили свою стратегію розвитку комунального підприємства, а також шляхи вирішення наявних проблем. Для кращого аналізу компетентності кандидатам було поставлено низку уточнюючих запитання.

За підсумками співбесіди, презентації пропозицій та обговорень, шляхом відкритого голосування прийнято рішення про визначення переможцем конкурсу Олександра Тимофіїва. За його кандидатуру віддали свій голос 12 з 15 членів комісії.

За результатами конкурсу комісія вносить відповідне подання міському голові, який здійснює призначення переможця конкурсу на посаду начальника комунального підприємства Новоград-Волинської міської ради «Новоград-Волинське виробниче управління водоканалізаційного господарства».

 

Чат-бот Гаряча лінія