Відбувся конкурс по відбору кандидатів на заміщення вакантної посади директора КП „Шляхрембуд“

30 Серпня 2019, 15:15

30 серпня 2019 року у конференц-залі міської ради відбувся конкурс з розгляду кандидатур на вакантну посаду директора комунального підприємства „Шляхрембуд“ Новоград-Волинської міської ради.

Участь у засіданні взяли міський голова Віктор Весельський, заступник міського голови Анатолій Легенчук, ,  депутат міської ради, голова постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства та екології Віталій Табалюк, начальник управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради Олександр Богданчук, начальник відділу кадрів міської ради Жанна Колесник, головний спеціаліст юридичного відділу управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради Ганна Фрегер  та т.в.о. директора КП «Шляхрембуд» Володимир Андрощук.

У ході конкурсу були проведені співбесіди з претендентами на посаду директора КП «Шляхрембуд». Загалом, із шести заявлених кандидатів один відмовився від участі у конкурсі.

Отож, своє бачення виведення комунального підприємства з кризи, пропозиції розвитку та подальшої організації його діяльності висловили:

– Поліщук Микола Васильович (закінчив Київський національний університет будівництва і архітектури за спеціальністю «Менеджмент організації» та здобув квіліфікацію – спеціаліст з менеджменту в галузі будівництва. А також закінчив Житомирський будівельний технікум за спеціальністю «Промислове та цивільне будівництво» та здобув кваліфікацію – технік-будівельник);

– Борісов Микола Миколайович (закінчив Усурійське вище військове училище, присвоєна кваліфікація – інженер по експлуатації автомобільної техніки. А також Військово –інженерний інститут при Подільській державній аграрно-технічній академії за спеціальністю «Організація технічного забезпечення військ»);

– Купріянчук Василь Ростиславович (закінчив Житомирський автомобільно-шляховий технікум за спеціальністю «Будівництво і експлуатація автомобільних шляхів»);

– Патюк Ігор Михайлович (закінчив Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» за спеціальністю «Електротехнічні системи електроспоживання». А також Новоград-Волинський промислово-економічний технікум за спеціальністю «Електропостачання»);

– Пелешок Віктор Миколайович (закінчив Новоград-Волинський машинобудівний технікум за спеціальністю «сільськогосподарські машини», здобув кваліфікацію технік-механік. А також Українську академію внутрішніх справ за спеціальністю «Правознавство»).

За результатами розгляду конкурсних пропозицій у форматі співбесід, комісією буде рекомендовано кандидата на зазначену посаду про що буде поінформовано згодом.

 

Чат-бот Гаряча лінія