Відбувся Міжнародний телевізійний фестиваль-конкурс мистецтв «Джерело талантів»
![Відбувся Міжнародний телевізійний фестиваль-конкурс мистецтв «Джерело талантів»](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/o_1ds4i77a51e211j031o4b15a91srn4m.jpg)
5 травня 2019 р. м. Київ відбувся Міжнародний телевізійний фестиваль-конкурс мистецтв «Джерело талантів» за підтримки Міністерства культури України, Департаменту культури та культурної спадщини м. Києва.
В конкурсі брали участь учениці Школи мистецтв м. Новограда-Волинського Тетяна Козир (викладач Білявська О.Д .) перше місце в номінації вокал та Ярослава Бака (викладач Полтавченко Л.В.) друге місце в номінації інструментальний жанр. Вітаємо переможців!