Відбувся прийом громадян міським головою та секретарем міської ради

3 Листопада 2017, 0:07

3 листопада 2017 року в громадській приймальні Будинку рад відбувся прийом громадян міським головою Віктором Весельським та секретарем міської ради Оленою Пономаренко. Мешканці Новограда-Волинського, міста та району, зверталися до керівництва Новограда-Волинського з приводу наступних питань: житлово-комунальні питання, земельні питання, адміністративні штрафи, матеріальна допомога, також старше покоління скаржиться на пенсійне забезпечення. Подекуди громадяни звертаються з питаннями, що не є в компетенції міської влади, а лише суду. Тим не менш, просять врегулювати земельні суперечки та «війни» за спадщину.

Традиційно, мешканці Новограда-Волинського, а тепер, часто і навколишніх сіл, звертаються до міського голови з проханням допомоги в отриманні кваліфікованої медичної допомоги, лікуванні, консультації у професорів – світил медичної науки. Тим більше дивною є ситуація з гальмуванням процесу об’єднання навколишніх сіл з містом в Новоград-Волинську ОТГ, оскільки жителі сіл очевидно тяжіють все ж таки до міста. І як завжди, Віктор Весельський, попри те, що займає посаду міського голови Новограда-Волинського і опікується жителями міста – нікому не відмовляє і сприяє у вирішенні даних проблем для мешканців сіл району.

Між іншим, так як міський голова, згідно внесених ним змін до розпорядження від 01.11.2017р. № 340(к) «Про внесення змін у додаток 1 до розпорядження міського голови від 23.12.16 №380(к) «Про розподіл обов’язків між міським головою, секретарем міської ради , першим заступником міського голови, заступниками міського голови, заступником міського голови-начальником фінансового управління міської ради і керуючим справами виконавчого комітету міської ради», відтепер міський голова особисто куруватиме галузь медицини, на прийом сьогодні запросили головних лікарів: міськрай ТМО Василя Бориса, міськрайонного стоматологічного об’єднання Галину Красічкову та КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги міста» Інну Вошко.

Цієї п’ятниці міський голова Віктор Весельський прийняв 10 громадян. У зв’язку із їх зверненнями були надані відповідні доручення.

 

Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія