Відбувся прийом громадян міським головою у мікрорайоні „Болгарбуд“

12 Лютого 2016, 3:39

Уже традиційно свій п’ятничний прийом громадян Віктор Леонідович Весельський розпочав з об’їзду чергового мікрорайону міста. Цього разу міський голова разом зі своєю командою, депутатами міської ради та представниками засобів масової інформації  завітали у «Болгарбуд», де мали нагоду ознайомитися з роботою  та поспілкуватися з працівниками Новоград-Волинської філії комунальної установи “Житомирський обласний центр крові”, аптеки №212, амбулаторії загальної практики сімейної медицини №2, територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та  приватним підприємством „Фламінго“.

Прийом громадян міським головою В.Л.Весельським відбувся у приміщенні колегіуму.  Цього дня на прийом завітали 25 мешканців.  Найбільш  актуальними були звернення стосовно вирішення земельних питань, благоустрою території та вуличного освітлення, скаржилися новоград-волинці й на роботу ОСББ. Решта питань стосувалися надання матеріальної допомоги, лікування, працевлаштування, міських пасажирських перевезень та інше. Деякі з них вдалось вирішити одразу на місці, а інші потребують залучення фахівців, складання листів і звернень. Також під час прийому мешканці висловлювали подяку міському голові за допомогу у вирішенні тієї чи іншої проблеми з якою вони попередньо зверталися.

Ще раз хочеться наголосити, що перш ніж іти на прийом до міського голови, потрібно звернутися до відповідного управління чи відділу міської ради, заступників міського голови і лише в тому випадку коли питання не вирішується – звертатися до міського голови.

Звертаємо увагу новоград-волинців, що наступний прийом міським головою, відбудеться 19 лютого 2016 року у Громадській приймальні, що знаходиться на першому поверсі Будинку рад.

 

Відділ інформації та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія