Відбувся робочий візит до міста Коростеня

22 Травня 2021, 18:38

Вивчати досвід та практики інших громад, обмінюватися напрацюваннями – завжди корисно та цікаво. Це дає можливість аналізу, вдосконалення роботи, уникнення помилок, здобуття нових ідей та вмінь.

Для ознайомлення з медійним простором та реалізацією інформаційної політики, установами соціальної сфери, 21 травня відбувся робочий візит до міста Коростеня заступниці міського голови Наталії Борис, начальниці управління соціального захисту населення, депутата міської ради Лілії Хрущ, начальниці служби у справах дітей Нонни Лойко та начальниці відділу інформації та зв’язків з громадськістю міської ради Алли Виговської.

Під час зустрічі з першим заступником Коростенського міського голови Володимиром Вигівським, секретарем міської ради Олександром Олексійчуком, керівниками структурних підрозділів Коростенської міської ради обговорили процес децентралізації в обох територіальних громадах, пріоритетні напрямки роботи щодо інформаційного та соціального забезпечення.

Презентовано роботу над створенням нового офіційного сайту Коростенської територіальної громади, обмінялись дієвими практиками інформування населення про роботу міської влади і актуальні події. Для впровадження сучасних інформаційних технологій, електронного врядування, цифрової просвіти громади, в Коростенській міській раді нещодавно створено відділ цифрових технологій.

Делегація ознайомилася з роботою комунального підприємства «КоростеньМедіа», Центру соціальної підтримки дітей і сімей “Віри, Надії, Любові» та комунальної установи “Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Джерело надії», що успішно функціонують і були збережені керівництвом громади, незважаючи на несприятливі реформи в сфері соціального захисту та інформаційної політики в країні. Також відвідали управління праці та соціального захисту населення Коростенської міської ради.

Щира вдячність колегам, зокрема начальнику відділу інформаційно-консультативного забезпечення, депутату Коростенської міської ради Ользі Гречко, начальнику управління праці та соціального захисту населення, депутату Коростенської міської ради Ігорю Єсіну, начальнику відділу цифрових технологій Сергію Ущапівському за плідне та щире спілкування, відвертий обмін досвідом, кращими практиками та запрошення до подальшої співпраці.

 

Чат-бот Гаряча лінія