Відбувся робочий візит міського голови Миколи Боровця до КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО»

19 Травня 2022, 15:02

19 травня відбувся робочий візит міського голови Миколи Боровця та начальника відділу з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення міської ради Алли Боришкевич до КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО».

Під час візиту генеральний директор закладу Василь Борис ознайомив із виконаними роботами зі встановлення додаткової кисневої станції та кисневої ємності об’ємом 3,0т. Йшлося про те, що дані роботи завершені, очікується підключення обох об’єктів.

Киснева станція забезпечить медичним киснем додаткових 27 точок терапевтичного та кардіологічного відділень. В інфекційному відділенні медичний кисень буде подаватись з трьох точок: генератор, кисневий циліндр ємністю 3 тони та балони.

Окремо розглянули питання проведення капітального ремонту приміщення відділення комплексної реабілітації на 5 поверсі лікувального корпусу. Кошти з бюджету міської територіальної громади виділені, опрацьовуються шляхи їх реалізації.

У ході робочої зустрічі очільник громади оглянув укриття, для поточного ремонту яких також виділено кошти з бюджету МТГ.

Крім того, обговорили питання активного пошуку інвесторів для продовження будівництва хірургічного корпусу.

При огляді відділення екстреної медичної допомоги було зауважено, що в КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО» широко використовується комп’ютерний томограф. Василь Миколайович вчергове наголосив, що всі лабораторні та інструментальні обстеження проводяться безкоштовно, при умові наявності направлення від сімейного лікаря.

Чат-бот Гаряча лінія