Відбувся розширений пленум ради міської організації ветеранів

19 Березня 2019, 20:51

19 березня 2019 року у малій залі міського Палацу культури ім. Лесі Українки відбувся пленум ради міської організації ветеранів. В обговоренні питань порядку денного взяли участь: директор департаменту праці та соціального захисту населення міської ради Лілія Хрущ, начальник відділу з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення міської ради Любомир Дутчак, головний спеціаліст управління освіти і науки міської ради Тетяна Балаушко, а також депутат міської ради Олег Журбенко, активісти ветеранського руху, голови громадських організацій.

Міська організація ветеранів, виконуючи статутні вимоги, спрямовує свою роботу на активізацію ветеранського руху в місті та всебічний захист законних прав, соціальних, економічних, вікових інтересів ветеранів всіх категорій.

Відкрив пленум голова міської організації ветеранів Василь Парфьонов. На пленумі було розглянуто завдання та план роботи міської ветеранської організації у 2019 році, організаційні питання та надано вичерпні відповіді на ряд поставлених запитань.

Підводячи підсумки розширеного пленуму голова міської організації ветеранів Василь Парфьонов подякував всім присутнім за участь в заході та побажав у 2019 році міцного здоров’я, бадьорості духу, миру та злагоди.

 

Чат-бот Гаряча лінія