Відбувся відкритий чемпіонат міста Звягель з кіокушинкай карате «Звягель – місто нескорених!»

3 Жовтня 2023, 16:08

Минулий тиждень був спортивно активним та насиченим.

Окрім того, що команди звягельських спортсменів брали участь у обласних та всеукраїнських змаганнях, турнірах та чемпіонатах, спортивні заходи проводились і у нашій громаді.

Одним з таких є відкритий чемпіонат міста Звягель з кіокушинкай карате «Звягель – місто нескорених!», який відбувся 30 вересня за ініціативи обласної, сприяння міської Федерації кіокушинкай карате та активної підтримки Звягельської міської ради.

До змагань долучилися спортсмени з міст Звягель, Корець, Коростень.

120 учасників чемпіонату своєю майстерністю, спортивними здібностями у запеклих поєдинках виборювали перемогу.
Учасників чемпіонату привітали заступниця міського голови Наталія Борис, т.в.о. начальника управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Тетяна Кравчук та головний суддя і організатор заходу Володимир Гусєв. Переможців нагородили дипломами та медалями, а найкращі спортсмени отримали кубки обласної Федерації кіокушинкай карате.

Злагоджена організація та тепла атмосфера, активна підтримка батьків спортсменів залишила гарні враження про спортивний захід.

Дякуємо Збройним Силам України за можливість займатися улюбленою справою та досягати нових перемог на спортивному фронті.

Управління у справах сім’ї, молоді та спорту м. Звягель

Чат-бот Гаряча лінія