Відбувся тренінг на тему: «Пошук, розробка та управління проектами»

20 Травня 2019, 13:27

17 травня 2019 року у великій залі Будинку рад за участю першого заступника міського голови Сергія Колотова відбувся тренінг на тему: «Пошук, розробка та управління проектами», який провели радники з регіонального розвитку та з комунікації Житомирського відокремленого підрозділу «Центр розвитку місцевого самоврядування» Георгій Федорук і Дмитро Клименко.

На початку тренінгу з вітальним словом виступив перший заступник міського голови Сергій Колотов, який відмітив важливість вміння правильно писати грантові заявки задля залучення фінансових ресурсів у громаду міста.

Радник з регіонального розвитку Житомирського ВП ЦРМС Георгій Федорук поінформував стосовно грантів для проектів та як їх отримати.

Радник з комунікації Житомирського ВП ЦРМС Дмитро Клименко провів мозковий штурм «у пошуках ідей» для учасників тренінгу, з метою напрацювання власних ідей для написання грантових заявок у сфері освіти, охорони здоров’я, житлово-комунального господарства, культури та туризму.

Як підсумок отриманих знань учасники мали змогу спробувати заповнити заявку на грант від посольства Німеччини в Україні.

 

Чат-бот Гаряча лінія