Відбувся тренінг щодо підвищення обізнаності у питаннях громадської безпеки

20 Жовтня 2021, 20:34

20 жовтня відбувся тренінг щодо підвищення обізнаності у питаннях громадської безпеки, який пройшов у соціальному просторі, що функціонує на базі бібліотеки імені Юрія Ковальського.

На початку заходу начальником відділу підтримки громадських ініціатив та енергоефективності міської ради Юрієм Савичем було презентовано стан виконання заходів Плану громадської безпеки Новоград-Волинської міської територіальної громади на 2021 рік. Зокрема, це комплекс заходів по реінтеграції ветеранів АТО, роботі з молоддю, адаптації муніципальної інфраструктури та співпраця з правоохоронними органами.

У рамках заходу проведено настільну командоутворюючу гру «Спільноти в безпеці», яка була створена в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру. У формі інтерактивного заходу учасникам необхідно було вирішувати важливі для громади питання щодо безпеки та соціальної згуртованості. Кожен учасник команди мав змогу обрати собі роль до смаку. Учасники навчалися співпрацювати задля вироблення єдиної стратегії з того чи іншого питання життєзабезпечення громади.

Після гри відбулося жваве обговорення.

Захід відбувся в рамках проєкту «Посилення співпраці ветеранів АТО та молоді у Новоград-Волинській міській територіальній громаді», що реалізовується міською радою спільно з відокремленим підрозділом громадської організації «Спілка учасників, ветеранів, інвалідів АТО та бойових дій» Житомирської області за фінансової підтримки уряду Королівства Нідерландів в контексті Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО). Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

Тренінг пройшов за сприяння eправління культури і туризму міської ради.

#UNRPP

 

Соціальний простір управління культури і туризму міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія