Відбувся тренінг з відеозйомки та зйомки на квадрокоптер

27 Вересня 2021, 11:17

На базі центральної бібліотеки ім. Юрія Ковальського у Соціальному просторі відбувся тренінг з відеозйомки та зйомки на квадрокоптер. За досить короткий час учасники опанували великий обсяг матеріалу як теоретичного, так і практичного спрямування. Проводив тренінг Олексій Онуфрійчук – викладач фотошколи HD-school у м. Житомир. Також проведено майстер-клас з аерозйомки на квадракоптер.

Участь у тренінгу взяли заступник голови ВП ГО «Спілка учасників, ветеранів, інвалідів АТО та бойових дій» Житомирської області, депутат міської ради Олег Годун, ветерани АТО, члени сімей учасників АТО, молодь, представники інших соціально вразливих верст населення та працівники, що забезпечуватимуть діяльність соціального простору.

Тренінг відбувся у рамках проєкту «Посилення співпраці ветеранів АТО та молоді у Новоград-Волинській міській територіальній громаді», що реалізовується міською радою спільно з відокремленим підрозділом громадської організації «Спілка учасників, ветеранів, інвалідів АТО та бойових дій» Житомирської області за фінансової підтримки уряду Королівства Нідерландів в контексті Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

#UNRPP

Соціальний простір м.Новоград-Волинський

Відділ підтримки громадських ініціатив та енергоефективності

 

Чат-бот Гаряча лінія