Відбувся триденний туристичний похід

14 Червня 2021, 15:35

130 років тому народився полковник Українських Січових Стрільців, провідник Української Військової Організації та Організації Українських Націоналістів, воїн, політик, дипломат, Лицар і Борець – Євген Коновалець. Напередодні цієї знаменної дати управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради, міський Молодіжний центр та Молодіжна Рада Новограда-Волинського організували триденний туристичний похід. Основна мета походу – вшанування борців за волю України й таким чином вшанування постаті Євгена Коновальця. 

Маршрут походу пролягав від села Суховоля до урочища «Модрина». Першого дня табір для ночівлі був розташований в урочищі «Три дуба», де Ігор Лук’янець провів учасникам вишкіл з мінної безпеки. Також ввечері всі учасники походу співали пісень біля нічної ватри. Другого дня молодь відвідала майданські ставки, після чого рушили до заповідника «Модрина», де знаходиться хрест генералу УПА – Івану Трейку. Там було проведено міні-турнір з пейнтболу, після чого Валерій Примак провів гутірку та заспівав гарних пісень.

Ввечері на молодь чекав приємний сюрприз, дискотека просто неба. Молодь отримала неоціненний досвід та емоції, адже більшість з учасників походу вперше взяли участь в подібних заходах.

Висловлюємо подяку ГО «Братство ОУН УПА» за допомогу в організації та проведенні цього заходу, а також КУ «Пластовий молодіжний центр» Житомирської міської ради за організацію вечірньої ватри.

 

Управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія